(+48) 52 387 16 65|biuro@alpinuschemia.com|

O firmie

Alpinus Chemia Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku od ponad 15 lat.

Nasz rozwój opiera się na dwóch, głównych filarach działalności:

Pierwszym z nich jest obszar produkcyjny, w ramach którego wytwarzamy wyroby biobójcze, medyczne, chemię przemysłową oraz produkty do użytku domowego.

Drugim filarem naszej działalności jest obszar badawczy. Prowadzimy badania z wykorzystaniem procesów takich jak destylacja, ekstrakcja nadkrytyczna, synteza oraz chromatografia rotacyjna. Nasze badania są realizowane w kontrolowanych warunkach czystości, zgodnie ze standardami czystej sali (clean room), aby zapewnić najwyższe standardy norm jakościowych substancji farmaceutycznych.

Wykorzystujemy różne dziedziny nauki takie jak informatykę, optykę, biotechnologię oraz wiedzę techniczną, aby implementować nowoczesne rozwiązania technologiczne dla firm i biznesu – mając na uwadzę szczególnie wyzwania stawiane współczesnej branży recyklingowej.

 


Nasza misja

Misja Alpinus Chemia to kierowanie się przede wszystkim dobrem klienta. Dostarczanie mu profesjonalnych rozwiązań w korzystnej cenie, a także elastyczne i innowacyjne podejście do potrzeb. To również działalność zgodna ze społeczną odpowiedzialnością biznesu i ekologiczne podejście do produkcji.

Cecha

Dzięki doświadczeniu i nieustannej chęci rozwoju jesteśmy przygotowani na twoje wyzwania. Odnieś sukces, wykorzystując naszą wiedzę z zakresu chemii, ekologii i medycyny.

Cecha

Wykwalifikowany personel nadzoruje cały proces produkcyjny, w trosce o najwyższą jakość każdego produktu, a dobrze wyposażone laboratorium pozwala na przeprowadzanie testów jakościowych wszystkich wyrobów.

Cecha

Nasza wiedza i umiejętności pogłębiają się wraz z rozwojem technologii, pozwalając nam podążać drogą postępu. Rozwijamy się po to, aby móc tworzyć produkty najwyższej jakości, które spełnią twoje oczekiwania.

Unia Europejska